Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz mackosajt #55225 üzenetére

    Egy 2000 szobas hotelben, ha 1 van egy folyoson es 20 szoba/folyoso....akkor az 100 darab. Ha csak 20 dollar volna darabja, akkor is 2000 dollar...amit meg siman el is lophatnak, hamarabb tonkre mehet, stb.
    De lehet nem tudna egy ilyen kutyur lefedni 20 szobat...lehet pont 200 darab kellene, ami 4000 dollar.

    Szerintem egy nagy hotel, inkabb komolyabb cuccokba fektethet.

    Napi kepek:






    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

  • Shokkolo

    addikt

    válasz mackosajt #55225 üzenetére

    a hangszóró felesleges ez tény (szerintem is),
    de a wifi például egy akármilyen hotelben, apartmanban 1-1 db perszoba még jó is lehet.
    Ha jól be van lőve a háttér hozzá, akkor akár jobb is lehet mint 1-1 jobb router.
    Illetve nem lehet panasz a jelerősségre szoba-szoba viszonylatban.

    a lopás / rongálás más tészta. az sajnos minden egyébb eszköz esetében is fennáll.
    sajnos alapvető emberi tulajdonság... ami nem az "enyém" azt lesz@rom.
    (de manapság már ami az emberek sajátja is leszarják).

    Ékes példa:
    Nem is olyan régen, elmentem rég nem látott barátokkal bulizni egyet. Kiegendtük a fáradt gőzt.
    Srác a mosdóban iPhone 6+ -al villog, szegről végről ismerjük... nincs túlzottan eleresztve anyagilag, de kisírta a szülőktől. Rendben...
    De akkor miért kell úgy h*gyozni, hogy közbe támaszkodik a falon "tenyérrel", csak épp a tenyér és a fal között ott van a telefon kijelzővel a fal fele, ami ráadásul rücsis és még jól meg is húzgálta rajta a kijelzőt.
    Gratulálok... :W

    Ennyit az odafigyelésről :(((

    [ Szerkesztve ]

    "A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Új hozzászólás Aktív témák