Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shokkolo

    addikt

    válasz Malibutomi #20025 üzenetére

    engem ez azóta aggaszt, amióta berobbant a hírekbe a Kijevi "állapot", és szóbakerültek az oroszok.
    Putyin igazából vehető tejhatalmúnak... ő viszont egy kinevelt katona.
    Nem plotikus, tévedés, ő katona... belenevelve a sértett önérzet...
    és a vágy, ami a hidegháború óta emészti az oroszokat:
    a visszavágás, hogy megmutassák az "igazi hatalmukat".
    ilyen alkalomra várta lassan 2 emberöltő óta...

    remélem h. tévedek, őszintén remélem. :(

    @Miklós:
    kínának sajnos nem csak pénze van, mint a legkiugróbb fejlődési görbét produkáló "kistigris", a pénz mellé technológiát is fejlesztett.
    Halálos kombináció egy mondjuk orosz fanatista kezében :(((

    [ Szerkesztve ]

    "A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

  • ViZion

    félisten

    válasz Malibutomi #20025 üzenetére

    Nem fognak harcolni azért, ami SOHA nem volt az övék... Hruzscsov volt talán, aki Ukrajnának adta. Jah, Ő is Ukrán volt... Szal. az Oroszok visszavették, ami történelmileg is az övék volt. Ukránok kivonulnak, megegyeznek, mindenki boldog. Háború nem lenne jó ötlet, mert az energia min. 50%-a az oroszoktól jön az EU-ba, hozzánk még több is... Elzárják a gázcsapot és a Német iparban az árak hirtelen emelkednek, mert a fémek jó része onnan jön. Emelkedik a MG termelői árak is, hús lehet, h duplázódna hetek alatt... Mellesleg napi szinten üzletelnek a németekkel, a héten is volt nagy biznisz, Index cikk is van róla. Szal. amíg energiafüggőségben vagyunk, addíg csak fogjuk be a pofánkat. Vehettünk volna almáért, borért is gázat, olajat, de kellett köcsögnek lenni '89-ben. Páran mondták, hogy nem így kellene, de lehurrogták, lekomcsizták őket. A katonák sem akartak itt lenni, mert jórészt a tagállamok katonái voltak itt, a hátuk közepére hiányzott nekik itt baszni a rezet... nem véletlenül jókat is bizniszeltek, sz@rták le a nagy katonásdit. Mindenki tudta, hogy annak a korszaknak vége, senki nem akart háborút, idegen földön meghalni pár politikusért... Ehh. Köcsög politika, az a bajok oka.

    Sassss: ...jobban vagyok, doki nincs. Csak kicsit visszafogom magam, mert nekem is kiversz valamit... :Y

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák