Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shokkolo

    addikt

    válasz ViZion #19648 üzenetére

    Jogos meglátás, én most is igyekszem spróolni...
    igaz, most költöztünk össze barátnőmmel és így "frissen" kirepülve elég necces, főleg h. ő ~35-40e -ret keres.
    De ktiartok majd lesz jobb is.
    Buli helyett a köv fizumból én is kondibérletet vezsek magamnak az majd leköt.

    Ő is sportol (mostmár). Van rájtunk némi túlsúly... (nem vagyunk menthetetlenek, de nem így akarom leélni az életem). Nekem is fáj a szivem 1-1 szép ház/autó láttán, de igyekszem elérni midnent.
    Életem legnagyobb álma az volt, hogy 1x lássam végre a tengert.
    Elértem, összekapartam a pénzt, és 2012-ben sikerült befizetni kettőnket egy kis naralásra.
    Horvát tengerpart, öneállátó apartman + kocsi...
    De komolyan mondom nagyon élveztük.
    Ott tanultam meg, hogy midnent lehet, csak meg kell emelni a seggem értem :K

    Apropó, ha már itt tartunk Yeffy:
    Nincs valami jó előre összerakott edzésterved?
    Nem teljesen kezdőnek (de haladónak se nevezném magam), viszont azért már láttam belülről termet...
    A cél kicsit vegyes, fogyni is szeretnék, némi plusz izmot, és valami formát.
    (persze tudom h. ez a mix kb lehetetlen egybe... :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    "A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

  • Yeffy

    veterán

    válasz ViZion #19648 üzenetére

    + medve: igen, vannak ilyen emberek is, amilyeneket ti is leírtatok. én nem tartom magam ilyennek, nem sorolom ide magam.
    kikaparom én a gesztenyét, megdolgozom a pénzemért, csak adna valaki egy tippet, hogy merre induljak, vagy kitalálnám, hogy mi a szart melózzak/képezzem magam, már sokkal, de sokkal előrébb lennék. mert eddig hónapok óta csak "körzök".
    mindegy, majd csak ki/megtalálom. remélem, mihamarabb.

    Sokkoló: első körben ajánlom böngészgetni ezt.. nem tudom, mióta/milyen időközönként edzel, van-e esetleg segítség, netán motivációd hogy áll, illetve időd mennyi. de itt alapszabály (amit sok kezdő vagy csak "kívülálló" elfelejt/nem hajlandó fölfogni: itt rengeteg idő és odafigyelés kell, hogy tartós változásokat érj el. akár pl. testépítesz, akár csak jobban akarsz kinézni, akár az erősember/poweres vonalat viszed, mint ami nekem tetszik, egy a lényeg: ne türelmetlenkedj. látványos változásokhoz minimum hónapok kellenek, ha valakit jobban érdekel, akkor meg évek.
    mindemellett fontos a pihenés mennyisége/minősége, illetve a táplálkozás is.
    jó, ha van valaki, aki húz, segít, vagy megmutogatja, mit, hogy csinálj.
    sok mindent viszont mindenkinek magának kell kitapasztalnia: mire hogy reagál, akár egy edzés/gyakorlatfajta, akár kaja, diéta, etc, ami szintén idő, idő, időőő.

    ha van kérdésed, lökjed nyugodtan, ha tudok, válaszolok :)

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák