Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz FatalEror #11272 üzenetére

    FatalEror - " ...figyeljék a prohardver fórumozóinak reakcióját az új hardverek iránt,és e szerint alakítanák a hardverfejlesztés pályáját." - :Y Ez nem így van? Én meg abban a reményben hangoztattam mindenütt a Fórumon a VIA-CPU-k mindent elsöprő erejét, hogy előbb-utóbb (de inkább előbb) erre felfigyelve kihoznak végre egy világverő VIA-CPU-t... :O

    ViZion - Kitaláltam a tutit! :K
    A [Re:] AMD FX-9590 processzor: órajelben nagy-topicot alakítsuk át a rajongói topicoddá! A következő lenne a stratégia:
    Írsz pár egyértelműnek tűnő, de valójában kétértelmű hozzászólást a CPU-k egymáshoz viszonyított teljesítményéről, melyeket az AMD-fanok AMD pártinak, az Intel-fanok Intel-pártinak hisznek, mi, a Bazi FX-topicosok meg lelkesen helyeslünk, Feléd fordítva a fórumozók később megkérdőjelezhetetlenné váló szimpátiáját, míg végül már az egész Ph! issza a szavaidat...
    ...és ekkor, mindezek megkoronázásaként... ...ráveszel mindenkit, hogy váltson VIA-CPU-ra, mert az könnyedén "kihajcsa" a 7990 CF-et vagy a Titan SLI-t...
    Na mit szólsz, hát nem tökéletes terv? :C

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák