Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz hackeeeee #98875 üzenetére

    Uh.. mondjuk nem fogalmaztam jól, azt szerett volna tudni, hogy max tdp vel alapfeszen mennyi a stabil játek alatti vége. :R -> Hehe, kozben beirtad :D

    Az se ma volt, eleve a szorzos téma változás eléggé megváltoztatta a tuningot..UEFI, habár a ventilatoros reszen kivul semmiben nem másabb (jo, szines, meg egér, oldalt hofok, stb) lenyegi/oc/ dolgok maradtak és mindig billel állitgatni a jo. Inkabb a BIOS maga bovult ki sok allitasi lehetoseggel, az lehet sokkolo, plane AMD-ről.

    Elsőre nem is tudja az ember, hogy miket állítgatva mi az eredmény és egy darab corefeszt nem állitottál.

    Magas, nehéz elmondani is, meg van amit el kell fogadni h ugy van, nekem altalaban az a nehezebb.

    (#98877) miklosss2012: Aki megvette a lapom, mai napig megy nála, 125-ös strap el és mem OC-val. Igaz gyárilag 2800-as a ram, nem 3000-es mas a procija, de aki a ramot-procit vette hibatlanul megy szinten. A vegen belefaradtam azert adtam el.. illetve volt 3 alaplapom, 3 RAM KIT-em és hirtelen nem érte meg az egész...

    (#98876) HSM: Ez oda kevés szerintem, nem suzuki szint, nem is lehet ugy kezelni, ezert nem is fogyaszt 5 litert. Ez másra van, de aki beul vallalja a koltsegeket, mint a subarunal.
    Olvastam az updatet is, irok, de nyugiban szoktam, meloban! :R

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák