Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Na.., megkísértett a Zöld tündér/ördög.., ugye nézőpont kérdése.. :DDD

    Kollégám 2hónapos 980Ti-je, Palit Jetstream.., a 390X Tri X-re 20k ráfizetéssel cserélhető lenne.., kvázi mint ha 150k-ért vettem volna egy Jetstreamet március elején.., közel 2év garancia van még rá.

    Nem mondom hogy nem játszottam el a gondolattal, gyorsan rá is néztem az aktuális 390X/980Ti árakra, felötlött annak gondolata hogy belemegyek, utána elpattintom a 980Ti-t 180k körül, jut is marad is és veszek egy új 390X-et.. ;]

    Problémák..

    1) ílymódon nyerészkedni nem szokásom..
    2) valamiért a Sapphire Trix verzió eltűnt mindenhonnan hetekkel ezelőtt, csak a 390X Nitró van
    3) semmi nem garantálja, hogy a következő kártya is annyira tuningos lenne mint a mostani..

    Annyiban maradtunk hogy kössz de kösz nem, regeljen és dobja fel apróra mert közelebb kerül a pénzéhez és/vagy vatera & egyéb félreértések.. :D

    (#89687) norbert1998:

    A tegnapi tűzeset által a levegőbe került káros égéstermék ill. annak hatásai.., majd szétoszlik, kéne egy kis szél..

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák