Új hozzászólás Aktív témák

  • =HG=

    addikt

    válasz MiklosSaS #7029 üzenetére

    Ez így akkor is meredek, ha telik rá...Azt csak Te tudod, hogy mennyire terheli meg a pénztárcád...
    Mindenesetre ha tudod, egy békésebb pillanatban beszéld ezt meg az asszonnyal, mert ennek így nem lesz jó vége.
    Jó ideig a feleségem családjának mi is sokat segítettünk, nem mindég anyagilag, úgy mindenben..
    Mivel egy pár dologhoz értek (Mekk Elek), pl: sógornőmnek felújítottam az üzletét, anyósomnak szinte az egész lakás(fürdőszobát én is fizettem), másik sógornőm egyik lecserélendő autónkat kapta meg(nem nagy értékű)...Szóval ez ment egy jó darabig, sok hétvégét nekik dolgoztam...Egyszer-kétszer tele lett a hócipőm, és ilyenkor jó nagyokat veszekedtünk feleségemmel...Egy idő után rájött, hogy igazam van és elkezdett nekem igazat adni, és közösen apránként beadagoltuk mindenkinek, hogy vannak szakemberek, akiket telefonon fel lehet hívni, és megjavítanak dolgokat, és egyébként is semmi kedvem a hétvégéimet munkával tölteni...
    Működik! Bár néha vannak próbálkozások, de apróbb munkákra(pl kép felrakása a falra) is sokat kell várni rám, így néha megoldódnak nélkülem.... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák