Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Lacielvtárs #31521 üzenetére

    +stratova
    Mongol vagyok... Nem hajta tatár! :D

    Jelenleg a szép nagy radin 2 db venti van, ami azért kevéske. Csak az elmúlt hónapban nem volt időm rajzolni/tervezni a továbbiakat. Az biztos, h a venti vezérlő, a pumpa és a vizes motyó nagy része külön lesz, csökkentve a PC-mosás esélyét :)

    Meg így zsúfolt is a ház, nehezen szerelhető. AMúgy sztem rekorder vagyok... HW monitor szerint 1,2 GHz-n is volt a procim... mondjuk felével is több, mint elégedett lennék ;] Viszont ez intő jel lehet az újratelepítésre. Sztem még Phenom II + SSD volt amire raktam, azóta 2 proci és 2 SSD cserélődött az OS alatt...

    Kipróbálom játékban, ha BF3 nem fosik be alatta, akkor megteszi egyelőre. Majd később finomítok, mert ramra is valami cl 11-et írt, pedig volt ez már cl 9 is :U

    Tápot nem kell félteni, kemény Seasonic a bele. És alulfeszelve tolom, nem kellenek rekordok. Csak hangtalan és erős gép. :K
    Köszi a szurkolást! :R

    ui.: az sem kompót, aki laptopot tuningol. Gyárilag alulméretezett, szar, hangos hűtésük van - főleg az AMD-nek.

    ui2: miféle új klavi? :U

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák