Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Lacielvtárs #31462 üzenetére

    Óóóónem, ifjú Padavanom... bizony én leléptem, mint Qva a "sezlonyról", mert 7.40-re mentem, így .50-kor már a parkolóban voltam. :DDD

    A szopatós-routeres háznál is volt siker, elismerte a tré és cserélte is a modemet+ a zavarszűrőt. Az volt a hibás. :DD

    Sassss: kolléga is el van havazva, mondta, hogy ír majd, de gyk. egyedül programozza a portálmarót, amíg van rá meló...

    Jajj, Shokkolóságod jól sokkolt a bauxiDjával, én komolyan vettem, bocs :B :W

    Annál kiábrándítóbb nincs, mikor egy szaki hülyébb hozzá, mint pl. én, aki nem is vagyok gépész (de nem lógtam el a metallográfia órákat, ugye Mr. Macsek? ;] )... Neki kellene engem oktatni, erre jön, h az alu nem fém... wattafakk. :O OK, más megmunkálni, más eszközök, marók, akármik... de attól még az egy szájbaszeXuált rohadt fémdarab :(((

    CJ4567: mi a kérdés? Szvsz mindhárom jó, ha megveszed. Ha lopnád trial lenne, akkor inkább Avira free.

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák