Új hozzászólás Aktív témák

  • Shokkolo

    addikt

    válasz norbert1998 #152319 üzenetére

    Szerencsére ez a veszély nem fenyeget.
    Tényleg nem hisztis az autóra.
    Kezdte egy 2-es clioval, szerette, csak a motorja volt zsákbamacska (hol ment hol nem), gyorsan elengedtük a kezét (1 hónapot se töltött nálunk).
    Azóta egy régi ignist hajt, igazából ezen tanult meg vezetni.
    Imádja...

    Hozzá tartozik a történethez, hogy finoman fogalmazva is "necces" körülmények között nőtt fel, és nem királylánynak lett nevelve. (ennek sok esetben látom az előnyeit)
    Egy 15+ éves ignisbe is alig akart beülni, mert jajj mi lesz ha ?!

    Mutattam neki a Soult, csúnyácska, de tetszik neki hogy magas mint az ignis, és kicsit nagyobb, tehát gyerekkel majd belefér.
    Anyataxi :B

    @MiklosSaS
    Jó lenne a toyota és tudom, hogy örök mint a nyomorúság. Az egyik legjobb opció lenne... csak az ára. :U
    Még nem hevertük ki a házvásárlás...
    Illetve közben halálra itta magát az apja, és amit örökölt házrész gatyába kellett szedni, hogy eladható lehessen. (ez annyit jelent hogy tégláig verni és szinte újjáépíteni :DDD ).
    Jelenleg abban van az én megtakarításom is.

    Félre ne érts, nem panaszkodom, mert magyar szinten kényelmes életet élek, van egy olyan házunk amiről álmodtunk, tűrhető munkánk, 2 autónk... nyugodtan és kényelmesen élünk.

    Csak a nagy kiadásokat kell most kicsit előrelátóbban tervezni.

    De hogy legyen jó hír is, tegnap sikerült lefoglalni az idei nyaralást.
    Megyünk revansot veszünk Jumurdzsákon :DDD
    Sose voltam még, most megnézzük mit tartogat nekünk a török riviéra (Alanya). Örülünk csoki :K

    "A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Új hozzászólás Aktív témák