Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz MiklosSaS #150150 üzenetére

    SAS vennék Én érted. Csak példa. most érted megvettem egy Xaomi-t 30.000 Ft-ért. Azóta már 4 cég belépos rendszere van rajta stb. stb. most 1 éve nyúzom már ha elévül veszek mondjuk 50.000 2021-es új genes. most érted vegeyk egy Iphone-t. basszu 300-400 Ft amit megvennék talán. ez a xaomi így,hogy nyuzom ezerrel. Így bír 2 napot. megy rajta netflix. GPS . beléptetők stb.

    Érdekes,mhogy jó az Iőphone ,de a Sogorom itt Kecskeméten a Hőközpont és sok már uszoda stb stb. IT rendszer vezetője és Ő pl.: iphone 5 óta Iphone-s és most ment át SAMSUNG-ra és azt mondta első 1 hónap furcsa votl ,d enem menne vissza Iphone-ra. Pedig aztán mindent onnan intéz Ö is. 2 hete mentük a pályán aztán onnan remote-ból intézte a összes gépet telefonról és egyik pont ,hogy neki is a 2 napos aksik.

    Szóval nem mondom ,hogy rossz az Iphone,de ahogy Te is mondtad akkro brutál menő ,ha a teljes rendszer Apple. ,de nekem minden hónapban más cégek rendszerein vagyok.. Totál nem applere vannak felépítve. Szóval egy írás korrigáló maitt nem fogok cserélni amikro 2 évente veszek egy akkori Genes 50.000-es Androdit oda teszema másik mellé át cloneozom aztán kész. Megint új gépem van. ( persze neekd megéri ,hogy midnent átraktál apple-re)

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák