Új hozzászólás Aktív témák

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz Gyuri27 #147998 üzenetére

    Én is ezt akartam javasolni, ha az AM4-en maradás opció a kollégának. Majd lesz december környékén sok olcsó 3700 a piacon. Vagy egy új 3600, ami már 4,4GHz környékén megy.
    A CAD programok sajnos tényleg az egy szálas teljesítményre mennek rá. A HT valamennyire szét tudja dobni a terhelést 2 szálra, de a teljesítmény így is szánalmas.
    Nem tudom az SMT is tudja-e ugyanezt, ha nem, akkor 11 szálat nézni unatkozni... nem túl hatékony.

    (#147997) norbert1998
    Nem tudom milyen darab az a 2600. Ha bírja, dobj rá egy kis OC-t.
    A 3xxx szériával már az a gond, hogy egy hangyányit se lehet többet kisajtolni belőle, mint ami a dobozra van írva. Így a gyári PB (esetleg PBO) marad csak neked, ha egyszálas Kraft kell.

    --------------

    Nekem nem tetszett annyira az AMD show. Túlságosan show lett, mintsem egy "ide figyelj, igen te, a vevő, mutatok neked olyat amit venni akarsz" show. Kellene nekik valami jó showman, mint pl Jay Leno :DDD

    De legalább meggyőzött, hogy VGA-t érdemes fejleszteni legközelebb. Olvastam a 3080 topikban, hogy egyszerűen nincs más választás, kell a 3090 800+ pénzért, ha az ember jót akar magának. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák