Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz norbert1998 #138482 üzenetére

    Őszintén szólva a 8GB-ot én is erősen keveselltem a többi spec mellett, de nem akartam vele trollkodni. :B

    A T460s-emen ezzel mondjuk tuti nem lesz baj, gyárilag 20GB DDR4 figyel benne. :D Az is mókás amúgy, képesek voltak kihozni úgy, hogy 4GB van az alaplapra forrasztva, és az egyszem slotban csücsül egy 16GB-os modul. :Y :C

    A külön GPU-nak amúgy nagy előnye a komolyabb driveres háttér és jobb esetben külön TDP és memória sávszélesség. Rossz esetben mondjuk van a driver összeakadás, és hozzá a közös thermal throttling + megsülés, ha csirke rajtuk a hűtés, és bizony az szokott lenni keményen. :DDD
    A T460s + i7-6600U-nál is ma arra jutottam, jobb, ha kikapcsolom a turbóját, mert sokkal jobb, ha alapból csak 2,7Ghz-en ketyeg, de azt vígan meghűti, mintha elkezd agyatlanul turbózni 3,2-3,4Ghz-re és 30 másodperc múlva thermal throttling és üvöltő venti... És ebben dedikált GPU sincs, és a dedikáltosnak sem sokkal nagyobb a hűtése....
    Mondjuk szerencsére ezen a 2,7Ghz-en is gyorsabb egy hangyányival, mint a régi i7-2620M-en 3,2-n, és ~30W helyett ~13... :))

    A firefox amúgy elvileg tud ilyen szinkronizációt a különböző eszközök között, ha csinálsz egy fiókot magadnak. Opera passz.

    Szerk: legyen már egy kép is róla... i7-6600U, 2700Mhz, R15 bench:
    :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák