Új hozzászólás Aktív témák

  • Methionyl

    senior tag

    Nier: Automata 1 óra game után:

    + k*va jó a harc rendszer. a mozgás csak ki kéne ismerni rendesen is..
    + van japán szinkron angol felirattal és mivel 2 kedvenc szinkron hangom a 2 főhős, így csak pozitív
    + a játék maga gyönyörű, tetszik eddig a felépítése, a looting rendszer, mivel vegyvert lehet cserélni, gondolom craftolni is kell de ez majd később

    -főbasz, hogy nem tudom, hogy mikor lehet menteni. és 40p játékomat kezdhettem előröl, automata mentés meg nincs
    - hiányolom, hogy nem írja le a kombókat, vagy tutorial lenne róluk, de nem. van heavy attack meg light és szia. Azt, hogy magamtól jövök rá a Dash-re vagy egyéb dolgokra az csak szerencse
    - kicsit sokallom érte jelenleg a pénzt érte. 60 eurot..nem tudom. ~ 35 - 40körül igen :K
    - Ahhoz képest, hogy a játék nem rossz, szép, tetszik, a grafikai beállítás kb 4 sorba kimerül (oké konzol port ¯\_(ツ)_/¯)

    Illetve egy kis hardver: minden max (blur off), vsync on, fhd
    GPU@1500MHz ~65-80% pörgött
    CPU@4,5Ghz ~25-35 %
    RAM: ~ 4 - 5,1 GB

    Kb a játék alatt 1x volt egy kisebb drop, de a mellet vaj sima volt végig.

    Most így nagy hirtelen..ennyi. Aki kicsit is japán "fan" és szeret hentelni, annak biztos bejön :K

    They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

Új hozzászólás Aktív témák