Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz stratova #110700 üzenetére

    Napot! Hozzászolva az fx vonalhoz:
    1. Fx mindenre elég
    2. A tesztek (3d mark) messze nem adják vissza a különbséget, attol sokkal kisebb mint ahogy azt a pontok mutatnák (amd vs intel)
    3. Tudni kell jol beállítani és szárnyal. Sőt 90% fölé kergeti az 1070 est!
    4. Még mindig olcsó (bármit is mond bárki)
    5. Sajnos a vidkártya fontosabb manapság mint a cpu.
    6. Sass minden egyes alkalommal megmutatja nekem/nekünk az fx legrosszabb oldalát és az intwl legjobbját. Soha nem nem hangzott el a billentyűzetéből pártatlan, független ítélet. Kivéve mikor még fx es volt. Akkor meg az volt a fasza. (Holott már akkor sem vilt fasza). Lehet fikázni, de 1440 hez mindenhez elég ez a páros. Anno a 970 is elég volt fhd hoz.

    Elmúlt héten elkezdtem nézegetni az intel oldalt. Olvasgattam sokat. Nézegettem teszteket. Beáraztam a cpu+alaplapomat, hogy mégis mennyit kellene pótolnom. De még mindig nem éri meg azt a pénzt hogy váltsak. Ddr3 as lapot nézegettem de cpu egy száll sem a használtpiacon. Vagy csak olyan aminek semmi értelme. Újonnan meg aranyban mérik. Szoval marad az fx... és bukok inkább átlag 5 fps-t

    Szolnokon ma reggel -17 volt. A kocsiban remélem nem fagyott semmi halálra...

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák