Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz CJ4567 #104102 üzenetére

    Nálam jól megy, (fogalmam sincs hány fps, de folyamatos) full hd/ultrán. Viszont idáig ez a legjobban prociizzasztó játékom. Asszittem a TR izzasztja, meg a mad max, de tévedtem. A crew 2 óra játék után képes olt 65 fokra felfűteni a kicsikét, míg más jétékoknál ez az érték megáll 52-55 fokban. Vagy ahogy keresztapámmal tárgyaltuk tegnap, kell egy takarítás, meg egy "repaszta".

    Más: A férfiak változása. Gyerekként nagyapám volt a férfiideálom, és nem Dorian, és úgy gondolom ez az egészséges. Miért? Mert nagyapám felnevelt 4 gyereket, elviselt egy hárpiát - alias nagyim - beteremtett mindent, nem volt lusta, igazi dolgos szikár ember volt világ életében. Csak a gyümölcsösből, borból új kocsit vettek anno (tegyem hozzá anno könnyebb is volt ezt megtenni, bármennyire is szidjuk a szocializmust). A vasárnap volt az a nap, mikor misére vitt minket, és aznap volt a rokonság látogatása, ahol érdekes módon jól érezte magát mindenki, nem nyűg volt, hanem igazi kikapcsolódás. Összefogta a családot, a rokonságot, úgy hogy mi ezt észre sem vettük. Egy szüret buli volt, lehet 3 napig tartott, de buli volt. Manapság már csak munka. Ő így volt férfi, erős szikár, összefogó egyéniség! Nem a küllem teszi ezt. Tegyem hozzá, nem sértegetni akarok és mutogatni, sajna a szockó utánni nagy szabadság, ezzel együtt a beszivárgó"ganyé" magával hozta a korcs eltorzult példaképeket, és a férfikép változását is rossz irányba tolta el. Ha előveszel egy régi ABC-s könyvet mi áll benne??? Anya mos, takarít, apa olvas, vagy tévétnéz... (na hát már itt elkezdődött a félrenevelés). Aztán jött ugye az elnőiesedés. Elkorcsosulás. A férfi mivel dolgozik mint állat (már aki) megérdemli a kényeztetést. Jah.. munkában lóg este döglik, aztán ez odáig fajul 2016-ra, hogy már munkát sem keres. Legtöbb helyen a családeltartó már a nő, a nő az új férfi... A nő osztja a pénzt, a nő dirigál, a nőnek magasabb a keresete, a nő tovább jutott karierbe mint mi valaha is leszünk. Magunknak csináltuk. Ellustultunk, és ez az ideáloknak is köszönhető. Ismerek olyan csókát, aki semmit nem csinál egész nap, csak gyúr, meg a tükörben nézegeti magát, mert ez egy igazi férfi. NEM, egy igazi férfi olyan mint nagyapám! Attól meg, hogy egy férfi nem bírja elfogadni a szőrös mivoltát, attól hányok. Ez a normális, nem az ha csupasz csiga vagyok... Ha ezt elejtenéd egy 16 éves környezetbe körberöhögnének. Azt hinnék nem vagy normális. Pedig lehet mi vagyunk az utolsó megmaradt normális generáció. Tudom, ránk is ezt mondták nagyszüleink, de ott még nem voltunk ennyire punyhadt, kényes pötsök. Szerintem, de majd a történelem elbírálja...

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák