Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    válasz OnSeT #16485 üzenetére

    attól h most te frost mániás lettél még tények tények maradnak.(
    attól h pén nyerek frost t1 ellen vagy xyz ellen attól még nem fog a véleméynnem változni.
    Visszaugorhatunk a régi témára, de mint sokan azt hiszitek én sose álítottam h vmi is verhetetlen attól még ugyan úgy Op marad...
    nálam már régóta nem szimpátia alapján megy mivel ebbe a játékba már nicsn mivel szimpatizálni, illetve ha van is felesleges mert az egy semmirekellő,nulla egyéniségű,kötött fos és nem nagyin akarnak ezen változtatni.

    Akárhogy nézzük nem fair olyan frakciónak ahol nicsn cc egy olyan ellen ahol van vagy heal sőt bp.
    Főleg nem shadow/frostnál egy pure shadow ellen.
    (arra a bizonyos esetre meg felesleges célozgatnod mert én sose álítottam annak az ellenkezőjét, ismered az álláspontom úgyhogy tudhatod)

    sokszor léynegébe csak +-ként élvezi előnybe a cc-t egy bizonyos frakció a másikkal szembe vagyis mix frakció.
    Mert a másik frakciónak szimplán annyi h sokkal nehezebb a említett lap nélkül valamit kivédenie.

    A játék eleve lámává neveli a játékost.
    hisz tele az ilyen degenerált lapokkal, amik tuti véletlenül de valahogy minden deckhez odaférnek és messze a legerősebb lapok eggyikei.
    ennek a játéknak köze nincs a balnaszhoz meg ahhoz h itt te raksz egy egyedi decket össze, az csak duma.
    Vagyis van de sajnos azt a néhány ötletes értelmes és nem agyatlan noskill lap ami van épp ellehetetlenítik az ilyen ócskaságok mint az ashbone,soulshatter,vigil,grigory......
    Persze ezen lapok még ah gynegébbek is akkor aztán végképp tuti h berakják a deckekebe,bravó az agyilag nulla fejlesztőknek meg a nyomi EA-nak.
    Az eredeti ötleből semmi nem maradt, épp emiatt veszti el az összes varázsát a játék.

    Ha meg így állunk akkor jó szarjunk rá nem baj ismét kijött a gyönyörű magyar mentalitás.
    Vagyunk elég sokan neveznek versenyre mikor ha nem most lehetne minél jobban összeszedni a társaságot, de nem nem lehet mert mindig van valakinek vmi baja.
    Megint vagy 5-en kiléptek verseny közbe, most meg Onset nem akar szervezni se már.

    Jó akkor én se fogom törni magam ezek után h legyen egy normális közérdekltségű viadal,viadlsorozat mert itt olyat nem lehet.

    semmi értelmes dolgot nem lehet ide rendezni--_-- :((

Új hozzászólás Aktív témák