Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fantom922

    aktív tag

    válasz linekiller #12266 üzenetére

    Jaja ők nagyon jók voltak! Én is emlékszem Ninjaflut használta előszeretettel a bandit hajót mikor bejött :) ledobta a katonákat és kő kövön nem maradt. Egyszer mentem ellene!!! és kikaptam, de megizzasztottam church-el. Viszont profibb ő annál, hogy csak ezt a hajós taktikát tudja. Váltott és lesöpört :D Egyébként én azok kevesek közé tartozok, aki sosem adja fel :) Végigjátszom a meccseket tök mindegy ki az ellenfél. Ami pedig még fontosabb, múltkor mentem Jade Warlorddal és kikaptunk, miattam (persze vérprofiktól). Először is végig maradtam, és a végén elismertem, hogy én szúrtam el és megkértem mondja mit kellett volna tennem :) Aminek a felét nem értettem, mert angolul volt :DDD de a mentalitásra akartam rámutatni.

    Ha ti is ilyenek vagytok skacok, akkor vegyetek már fel havernak és menjünk párat :D
    ...még mindig Ovobacsi

    Azt én is rühellem mikor léphetek ki windowsba mert a beszari leavelt töltés elött. Valahogy programmal meg kéne fogni a dolgot, ha lehet. Beadhatná például a játékot ellenfél nélkül is és akkor rögtön nyerne aki marad. Sokkal igazságosabb lenne.

    [ Szerkesztve ]

    „Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

Új hozzászólás Aktív témák