Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    "Milyen jó is volt, hogy a trailer előtt 25 percig a realizmusról beszélt a műsorvezető meg, hogy mennyire korhű erre idetosznak egy Becstelen Brigantik Fortine GOD mode on Michael Bay mindenfelrobban trailert."

    wow.. hát ez a trailer valóban fos volt.... de az infók alapján van ok a bizakodásra...szóval jó nagy trollok.

    Nem értem miért ww2 a theme így bf1 után elég nehéz elrugaszkodni, sokan emiatt is bf1 dlc-nek mondják, ami félig-meddig jogos is akárhogyan is nézzük.

    Azt sem értem miért kell ennyire nyomatni a nőket, ez már tényleg vicc. Oké, legyenek benne, de hogy a borítóra is nőt raknak, mert a 2perces előzetes felében is nőt kell nézni egy ww2 csatatéren azért az kabaré valamilyen szinten (a többi punk karakter mellett). :DDD

    Az építgetős dologból nem lesz semmi, a legtöbb játékos nem fog ezzel foglalkozni. Viszont az, hogy minden interakció valódi animáció lesz, ez inkább rossz, mint jó:
    - bár bárki újraélesztheti a másikat, de az animáció hossza miatt ez mindegy
    - kevesebb ammo lesz, menni kell majd ammo depothoz, stb ami szintén animációval jár, stb.. emiatt több holtidő lesz
    stb
    stb.

    Órákig rizsáztak a folyékonyabb mozgásról (bukfenc ide oda, stb) de ha kevés az ammo-d és kevésbé van regen HP akkor kicsit paradoxon az egész. Egyik részről gyorsítják a harcot, másikról meg direktbe lassítják.. Mert ha lehet menő mozdulatokat csinálni, ahhoz kell ammo és hp, ha viszont ezek nincsenek meg akkor meg kit érdekel, hogy lehet így úgy bukfencezni meg ablakon kiugorni ha utána úgyis rohanni kell valamilyen ammo depothoz...? :D

    Viszont örülök, hogy nincs premium pack (bár biztos lesz valami más bevételi forrás...) és annak is, hogy nagyobb teret kap a testreszabhatóság minden téren. HA megveszem (bár még erősen gondolkozom) én tuti valamilyen félkarú, arcfestékes csajjal leszek aki folyton rinyál/ordít a csatatéren... csak azért is :DD

Új hozzászólás Aktív témák