Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz HunterFero #32039 üzenetére

    Én egy magyar szerverről tudok, keresőbe írd be h. "hun".

    Cheaterrel nekem még nem volt dolgom, pb kirugdalta, de ettől független elvileg vannak.

    Játék függ mindig milyen szerón, milyen időben, este komolyabb játék szokott zajlani, gondolom az idősebb korosztály ekkor szabadul rá.

    helit ne egérrel próbált, hanem wasd+fel-le-balra-jobbra.

    Make things work

  • Gonz0

    tag

    válasz HunterFero #32039 üzenetére

    Szabályok nincsenek, illetve minden szervernek megvan a maga szabályrendszere. A magyar szerverek megtalálását már leírták a nálam okosabbak, bár ahogy ránéztem a linkre meglepődtem, hogy mennyire lecsökkent a számuk. Na de majd bf3-ra megint lesz egy rakás.

    Ha neked jó szórakozás, hogy a pálya szélén kempelsz, hát lelked rajta, csak ne csodálkozz ha a pálya másik végéről leszednek shotgunnal vagy lmg-vel. Amire te gondolsz az a fedezékből lövés ami egyébként nem hülyeség. Conquestben ha több zászlód van az ellenfélnek akkor nem vagy támadáskényszerben, és sokkal jobb fedezékből védekezni mint rohangálni a pályán mint a mérgezettegér. Rushban meg gondolom nem kell magyarázni a védőknek mi a dolguk. Amit tehetsz, hogy nem szemből mész neki az ellennek hanem kerülsz oldalra, vagy egyszerűen szétlövöd a fedezéket (és a mögötte kempelőt) a francba.

    Cheater akad 1-2, de jó játékos sokkal több. A kezdők hajlamosak összekeverni a kettőt (és néha ők az adminok: asszem jónéhányan lettünk már banolva tucat szerverröl csak mert jobbak vagyunk mint az átlag).

    A helizésnél meg három fontos dolog van: gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Keress üres szervert ahol atacama, heavy metal vagy port valdez fut. Szállj fel, próbálj a levegőben maradni, házakat, üres tankokat minél gyorsabban szétlőni, esetleg ha van egy haverod menjetek fel ketten és játszatok 1v1-et. Szerintem maradj az egérnél, finomabban irányítható vele mint csak billentyűzettel. Joystickot nekem nem sikerült beállítani bc2 alá, de ez nem jelenti, hogy neked se fog, ha azzal szoktad meg a repülést, akkor egy próbát megér.

    Beállításokhoz még annyit, hogy ha gyenge a géped érdemes iniben a dxverziót 9-esre állítani. Sokat dob a teljesítményen. Továbbá a fov-ot piszkálhatod még ha ottvan, nemtom BO-ban mihez szoktál hozzá, nekem a 120-as quake3/live után nagyon kevés volt a default.

    Hja, és a bb-n és multigamingon kívül képviseli magát itt még néhány komoly klán is pl. a gigabyte asus, vagy a cordha.

    [ Szerkesztve ]

    “I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

  • aram01

    nagyúr

    válasz HunterFero #37443 üzenetére

    mikor nyomunk már egyet?

    Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Új hozzászólás Aktív témák