Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    válasz Thome #30674 üzenetére

    Igen, olyan eset is van, de azért az marha ritka. Főleg hogy a bénábbik oldalon is bent voltak a járművek.
    Amúgy meg ha az erősebb csapattól szerzik meg a járművet a gyengébbek, az a másik fél könnyelműségének tudható be, és a történet régen nem arról szól, hogy szétalázzátok az amúgy is gyengébb csapatot, hanem hogy behozzátok a lemaradást. Ilyenkor sem szabályos, de nagy valószínűséggel nem kerül sor szankcióra, mert senki nem figyelmezteti az admint. Fordított esetben rögtön szólnak.
    A másik, ami felháborít engem, az a látens nárcisztikus személyiségzavarból induló "a bázistámadás az erősebb csapat jutalma" duma. Na, ettől igazán a falnak tudok menni. Azért mert egy csapat gyengébb, miért kell őket a bázisukon alázni? Ha akkora ásznak érzi magát, egyszerűen át kell állni segíteni. (nem úgy mint a múltkor, hogy megemlítettem, és az volt a válasz, hogy pont mennünk kell :W )

    BalaNce87
    (PH! addikt): Nekem tegnapelőtt volt, amikor tunning nélkül kezdtem játszani. 21x191-en nem lagolt.

    [ Szerkesztve ]

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák