Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    válasz Thome #30670 üzenetére

    Oksa, de cserébe leírom, hogy miért is van erre akkora szükség.

    Sokan vannak akik azt mondják, hogy ha már ott van hagyva a bázison, akkor el lehet vinni. Ez a legnagyobb butaság, amit eddig hallottam ebben a témában.
    Képzelj el egy csapatot, ahol egy full amatőr elviszi a tankot. A többiek útnak indulnak gyalog, mert nem akarnak a főbázison elaludni.
    Ezek lehet hogy profibbak, és nem pusztulnak meg egy perc alatt, mint ahogy azt a tankos amatőr teszi nemsokára. Na most ezt megcsinálja vagy 10-szer, a többiek lemondanak a járműről, had vigye a balek. És persze nincsenek is minden 10mp-ben a főbázisukon, mivel nem oda születnek, hanem egymásra.
    Na most a tankosunk belátja, hogy béna, és kilép a szerverről, amíg elmegy csítet venni.
    Eddig ez a béna tartotta vissza a csapatot, de disconnect után (mivel annyi esze sem volt, hogy elköszönjön, senki nem is reméli, hogy tankhoz jusson) meg más lopja el a tankot a főbézről, mivel "ott van hagyva".
    Tehát dupla szívás, hogy eddig tulajdonképp nem volt tankjuk, most meg már az ellenfélnek van kettő.
    Sajnos ez a történet szinte mindennapos, mert elég megszokott, hogy a legbénábbak viszik el a tankot is meg a helit is :(

    Én ezért nem szeretem a főbézes járműlopást.

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák