Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KL

    tag

    válasz mackosajt #18991 üzenetére

    "Ja, és én nem akarok foglalkozni Atya "fasza"-val. Azzal foglalkozzon a kedvese."

    Ezt kicsit félreérthetően írta, de megnyugodtam azért :))

    A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

  • ciry

    őstag

    válasz mackosajt #18991 üzenetére

    Valóban hülyén fogalmaztam.
    Szabályok:
    Pár egyszerű szabály, amit ajánlott betartani a szervereken (megszegésükért kick/ban járhat):
    - Tilos a Baserape >> A támadók fő bázisának védők általi támadása. Nem lövöldözünk be a bázisukra, nem randalírozunk ott.
    Port Valdez mapon a védők felmehetnek a támadók dombjának elejére megölni a snipereseket, de onnan a bázis, és a felőle érkező játékosok ill. járművek, ejtőernyősök felé irányuló lövések tilosak. Utóbbiakra a védők saját bázisukról ill. környékéről szabadon lőhetnek.
    Előfordulhat olyan szituáció, hogy védőként az adott map következő részének megnyitásakor valaki bent ragad a korábbi bázisán, és az újraéledő ellenség között találja magát. Ekkor megengedett a gyilkolászás, amíg bírja szusszal az illető. De ez nem azt jelenti, hogy leghátra osonva huzamosabb ideig büntetlenül hátbatámadhat mindenkit.
    - Spawn camp >> Tilos a spawn, azaz újraéledési pont folyamatos figyelése és az így éledő ellenségek sorozatos legyilkolása.
    - Tilos a támadók járműveinek ellopása a bázisukról. Kivételt képez Rush módban a map következő részének megnyitásakor az ellenség (korábban saját) bázisán rekedt játékos tank ill. egyéb jármű eltulajdonítása.
    - A szervereken csalásnak, káromkodásnak, személyeskedésnek, másik egyén vagy csapat teljesítménye ill. sniper, M60, tank stb. fegyver használata miatti hőbörgésnek helye nincsen!
    - CG-t/RPG-t/egyéb vállról indítható rakétát elsősorban járművek és épületek ellen használjatok! Ne használjátok őket direkt gyalogság ellen. Egy-egy, vészhelyzetben emberre kilőtt rakéta nem büntetendő, sorozatos emberre lövésért viszont kick/ban jár!
    - Csapatonként max. 4 sniper fegyvert használó játékos játszhat.
    - Admin joggal nem rendelkező, ennek ellenére admint játszó emberek végleg bannolva lesznek a szervereinkről!
    - Teli szerverek esetén magyar játékos részére való helycsináláskor külföldi játékos kerül kick-re (k/d arány alapján) Kérjük mindenki szíves megértését.
    + egy bónusz: Aki az adminokat szándékosan félrevezeti (pl. x.y. folyamatosan CG-t használ emberre, és a valóságban nem is így van) vagy az adminprogramot szándékosan kijátsza, szemrebbenés nélkül kap egy hét ban-t!

    Zsír friss:
    Amit még érdemes megemlítenem, Conquest módban ma végre sikerült letesztelni valamit.
    Így a következő dolgok kerülnek beállításra a napokban:
    (egyenlőre csak conquestben)
    Bázisra belövés, onnan kilövés bármilyen fegyverrel, mortarral, járművel elsöre figyemeztetéssel, másodikra adminkillel, harmadikra 10 perc ban-al jár.
    A légvédelem ez alól kivétel. Annak kb 20 méteres körzetében lehet gyilkolászni, illetve a légvédelemmel is kifelé lőni. A trükközések elkerülése végett, a légvédelem mellől sem lehet sniperezni büntetés nélkül.

    Tényleg nem sok, de szerintem már te is unod.

    gabipaci: nem tudom mit béreltem én Voyage barátommal, de összességében jó tudni, hogy csak a baj volt velem.
    Majd a sok ruszkival ellesztek.

    Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Új hozzászólás Aktív témák