Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    válasz Źşë' #17357 üzenetére

    Sajnos mindig elég nagy a valószínűsége, hogy közbejön valami. Ez sehogyan sem szűrhető.
    Csítereket szerencsére viszonylag hamar lekapcsolja a PB, baserape, GL és rakétavető kérdése pedig...nehéz ügy, de azért kezelhető. Legfontosabb, hogy senki agya se boruljon el, ha incidens éri :) .

    ** Tegnap este fennállt az a helyzet, hogy ellennél túl sok volt a 40+ rang feletti tag. Egészen jól nyomták az ipart. Port Valdez-en annyira nem volt esélyünk, hogy a csapat többsége sznájperolásra ill. őket támogató munkára állt be. gondoltam, kör végén átrakok pár embert hozzánk. Mivel fullra volt mindkét csapat, kitettem két oroszt tőlünk, hogy átmozgassak két 40+ rangút ellentől. Erre mi lett a köv kör elején? Legalább 8 ember lelépett a szerverről, és totális unbalanced helyzet lett a vége. Jött is a hőbörgés, hogy ez most így akkor jó?! Nekem meg itt égett a pofám :) .
    ** Kedvencem még balance-nál maradva, hogy látom admin progiban, támadó csapatban 3-4-en többen vannak. Gyors intézkedésre van szükség, chat-be gyors beír, hogy "Balance Coming!!!", majd emberek áthuzogatása. Elégedettség. Azaz mégsem, mert most meg a védők csapatában vannak többen :) . Vagy átállt pár ember, vagy jött közben pár tag, vagy egy másik admin társam is észlelte a szitut és ő is intézkedett. Tiszta bikicsunáj ez is :) .

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák