Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    válasz r-chee #17187 üzenetére

    Szia!

    Durva tévedés, jött Wizard panaszkodni TS-re.
    Elmodnta mi történt, próbáltam visszanézni, de nem nagyon láttam a kérdéses pillanatoa.
    Nem vagyok benne biztos, hogy jól volt kalibrálva a térkép, mivel amit Rankesszel kalibtráltunk, lecserélődött az update-el.
    Wizartd-ot kb ott mutatta a térképen a program, ahol az utca másik vége van. Erre Te meg belinkeled az UAV környékét.
    Abban maradtam Wizard-al, hogy ugyan tegyük már közzé a térképeket, megjelölve, hol, meddig a normális menni.
    Megigértem Neki, hogy ma reggel feltolom, de nincs még kész, mert tegnam a CQ-val mojoltam.
    Itt tart most a térkép, viszont most lépek le a családdal.
    Arica harbuor

    Logitech hardware tester

  • KL

    tag

    válasz r-chee #17187 üzenetére

    "Szegény k/d meg w/l arány bepiszkolódik." Hát te nem vagy tiszta. Esek-kelek, hogy a játék értelme, célja, a győzelem meglegyen. Ugyanezért irogatok a csapattársaknak is, hogy hátha rá bírom venni őket a játékra. Erre te ezt a hülyeséget szólod hozzá. Ha érdekelne a k/d, megülnék valahol, ahogy általában a szerver 80 %-a csinálja és lenne 2+-os k/d-m. A w/l-el meg senki sem foglalkozik (sajnos) és én sem tudom, hogy mennyi az enyém.

    [ Szerkesztve ]

    A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

  • jean

    csendes tag

    válasz r-chee #17187 üzenetére

    A hozzászólásod pont tükrözi a hozzánk való viszonyodat , sajnálom ,hogy így látod Admin létedre , és ,hogy kitetted Wizzardot hát legyél boldog tőle . Viszont lehet pár embernek szúrják a szemét a jcsr-esek csak elfelejtitek ,hogy azért írogatunk a chatba , mert sokat játszunk , nem heti 1 órát és ugye csak az tud hibázni aki csinál is valamit , nem szokásunk sírni ha valami nem tetszik azt megmondom neked itt is vagy felmegyek a TS-etekre nem vagyok beszari gyerek megmondom én neked TS -n élőbe is a véleményemet szal ezt a sírás szöveget pls. ránk ne írogasd mert ez személyesen sért engem . A másik dolog meg lehet utálni a JCSR-t de azt is vedd figyelembe ,hogy eléggé aktívan kivesszük a részünk a szerveretek életéből és ha úgy gondoljátok ,hogy terhes a jelenlétünk akkor megkérem az összes JCSR-est meg a klán barátait akik utánunk jönnek fel játszani ,hogy keressünk magunknak más szervert és ezentúl oda járunk, ha nektek csak az jön le ,hogy mi sírni tudunk ,meg nagyképűek vagyunk .... Ha egy sima játékos ír akármit az nem érdekel mondja el a véleményét . Viszont ha az adminoknak szúrjuk a szemét akkor nem fogok senki terhére lenni . Amúgy meg drága Zack áruld már el nekem ,hogy miért van a chat ablak ha nem azért ,hogy a játékosok egymásnak üzenni tudjanak , nehogy már azért is engedélyt keljen kérni ,hogy véleményünk legyen ...

    jcsr.Jean

Új hozzászólás Aktív témák