Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    válasz ADAM1337 #10550 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy a sniperkedéssel onnan nincs gond.
    Feltéve ha nem egy komplett csipa squad megy fel.
    De ha a már említett komplett fegyverarzenál fent van, akkor az adminok bátran használják a megfelelő parancsokat!
    Ne csináljunk már ebből a mapból is egy port valdez-t.

    Logitech hardware tester

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ADAM1337 #10550 üzenetére

    ne érts félre,nem néztem ki van fent,nem célom embert piszkálni vele,hanem a kérdés az okosság létéről van...most még ritkán megy oda fel valaki,de sajna szerintem idő kérdése,hogy ezt észrevegyék sokan,és akkor a heli átmegy ingajáratba ide,hisz sokkal több "haszna" van,mint gépágyúzni vagy a bázis felett kiugrani...azértis kértem általános véleményt.egyébként mondom,a dolog problémájának azt érzem,hogy 1.felmennek a gusztisok is,gl-esek is pár lőszerládával,és úgy lődözhetnek,hogy ki sem látszanak,főleg a gl-esek,mert annak nagy az esése.avagy dobálják a granyót,stb. 2.igyis van már a mapon a támadóknak a torony,ami védeni nem jó,mert messze van a bázistól,snipereztem párszor onnan,de nem volt egy hűde,mert messze van...viszont ha van reconja a támadóknak,remek betörési pont van innen,mert a szembeni domboldal felé megy a védők nagy része,a bejárathoz,tegnap is mentem be,1db medic volt csak útban,viszonylag sima élesités-robbantás...tehát együtt a 2 hely nagyon gyorsan lezavarhatóvá teszi az első 2 helyszint...és persze rengeteg bosszúság az amúgyis ipari méretű gl és gusztizás...de persze ha meg lesz szavazva,mint sokat heliző ember,onnantól akkor beinditom én is a bérfuvart ide...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák