Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Sontir Fel #5512 üzenetére

    nekem meg a favorit szerverek tűntek el...de végülis mivel alig játszottam,az előzményekben ottvoltak...

    más.toltam egy kicsit a Hungarian Sun / PH! Ranked-en :DDD egész jó volt...leszámitva a szokásos baromságot,és amit szóvá is tettek páran...a többszemélyes járművel ugyan ne menjen már el senki,ha lehet egyedül...1.sok kutyagolás,2 a tankot kivéve lőni se tud egyedül a cuccból,vagyis pazarlás,3.talán sokan nem is tudják,de a sofőr a q-val jelezhet a csapatnak,hogy van üres hely...ha jelez az ember,jön általában max 10-15mp múlva 1-2-3 csapattársa tapasztalat alapján,sokkal hatékonyabb a dolog.na jó,persze benne van,hogy próbálkozni kell nem tűzvonalba direkt bemenni,mert akkor hamar kampec...viszont még egy tankon is sokat segit egy gépágyús a rakétavetősök ellen,helikopterrel meg remek irtást lehet végezni :DDD ma is voltam úgy második,hogy volt 3 killem,a többi helikoptervezetés :D valahogy jobban bejön sokszor,mint lövöldözgetni csak.mondjuk undoritó mennyiségű csipás van...erre is lehetne valami limit.igaz védőben félig röhög az ember,mert úgyis bukják a kört,de félig meg bosszankodik,mert lósz...r pontot kap,mert már a kezdőt csipázzák vagy 4-en támadóban,esik kel...és persze a vesztesek röhögnek a markukba,mert van egy csomó spawnkilljük...ez valahogy azért nem fer.a győztes meccsért meg jár 100 pont összesen,hát nevetséges,2 kill is annyi.mondjuk ez már a cod-okban,sd-ben is hiba volt,mert sokkal több pontot hozott a gyilkolás,mint az objektiva,de hát védőben mi a fenét csináljon az ember,ha az ellenfél csak messziről puttyogtat,nomeg szórja a légicsapást... :W na jó,dokival lehet pár pontot szerezni...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák