Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz HS 2142 #5202 üzenetére

    köszi! :R nekem már tegnap összejött helikopter tracerrel 2x is,de mondjuk le se sz...ta senki...sajnos még a sima jelölgetést se nagyon nyomkodja senki...a tracernél annyi kell max,hogy az ember belekalkulálja az odaérkezést,de hát azt a rakétánál is bele kell a simáknál.várom már,hogy legyen valami célkövető cuccom,az alap rakétavető nemigen jó ilyesmire,ahogy néztem,most meg nem mondom,mi a neve,de az még kilőve is inkább mintha gl lenne,ives pályával.egyébként irtó sokan gl-eznek,rossabb,mint az mw2 :DDD a nagyobb gáz,hogy a késelés irtó gáz,rengeteget késik...de szerencsére itt a cod-okhoz képest sokkal birkábbak is az emberek/nem néznek szét,nem hallják a körülöttük futkosókat,elég jól be lehet kerülni mindenkit.nagyobb gáz,hogy az ilyen prototype,stb,magasabb szintű fegyók ég és föld az alapokhoz képest.

    más:tegnap láttam több emberkénél olyan rangjelzést a squadlistában,hogy folyamatosan pörgött 1-től felfelé nagyo gyorsan,majd újrakezdte :Y ...ez valami cheat???

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák