Új hozzászólás Aktív témák

  • Kakaduku

    senior tag

    Olvasgattam a hozzászólásokat és eléggé felb*sztam az agyam. :W

    Én azt nem értem, hogy az ilyen emberek akik használnak valamit, azok minek játszanak? Számomra az jelenti a szórakozást, hogy én játszok én csinálok mindent és ha egy szépet lövök, akkor azt én lőttem nem egy gép segített hozzá.
    A másik dolog meg az, hogy menjen a jó édes any*kájába az ilyen hogy mások kedvét veszi el a játéktól. Komolyan mondom felmegyek a szerverre és felcsatlakozik azonnal lelépek, vagy ha nem akkor teljesen elmegy a kedvem a játéktól (általában ilyenkor kihagyom a köv. napot és játszok mondjuk sims-et :DDD )
    A harmadik és legfontosabb dolog amit szerintem nem vett senki figyelembe: Miért nem játszik top csapatban? :F

    Még annyit, hogy én voltam vele egy squadban és én láttam mit művel, csak mikor szóvá tettem senki sem hitte el. Ennyit erről. Én tudom hogy mit láttam és ha a jövőben találkozok vele lelépek. Nem azért mert megfutamodom, csak azért mert így semmi esélyem. Sajnos bizonyítani nem tudjuk, hogy használ-e valamit, addig míg valaki személyesen nem látja a játékát, vagy egy hivatalos videót nem látunk. Ez van! :O

    Én részemről lezártam ezt a Gyusza ügyet és témát. Ha jól esik neki akkor csinálja és dagadjon bele a veréshurka! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák