Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz ciry #28135 üzenetére

    ezt én singliben vettem észre, volt egy olyan achivement h rombolj le 50 házat vagy mennyit, azt pedig Crack The Sky kampányban csináltam meg a hegyekben, ott tűnt fel h pár házat nem lehet lerombolni, úgy néz ki ami a halott zónában (ahol elhomályosodik a kép és meghalsz) van azokat nem lehet lerombolni, érdekes, jó lenne tudni miért :DD

    ma csodák csodájára nem lépett ki a játék, szóval nálam valami más dolog játszik közre, nem a rendszer... ez is elég fura :U

    csatlakoztam ismerőshöz és épp vietnammal játszott, a templomos map volt valami 1000 feletti tikettel. Kezdés elég elszomorító lett, 0/6, aztán kezdtem belejönni és a vége ilyen lett :DDD majdnem meglett az ace is :DD végén picit fura volt mert mondom medikkel behozom a lemaradást (mert miért ne), volt még vissza kb 250 tiket, és egyszer csak vége lett a mapnak.

    kegyetlen meccs volt valami 65 plecsni lett, és 10 darab headshot pin (10x5), vietnamban könnyebb fejeseket lőni, mozgó célpontra nem de ha épp foglal meg fedezékből tüzel úgy sima ügy) 1 db 5000es arany csillag a többi apró sallang :))

    lol ->


    Iram szervert nekem ha favba megyek mindig inaktívnak látja, csak ha ráfrissítek tudok belépni, eddig azt hittem h halott a szerver de nem 0.O

    (#28147) sith7 nem gondoltál még arra hogy esetlegesen hibás valamelyik ram? általában ilyenkor a program hibát észlelt és leáll című hiba jön elő és egyre sűrűbben.. arra is tudok gondolni hogy a winyódon rossz szektorok lehetnek így nem tud olvasni egy két fájlt - ezeket ellenőrizném le első körben - és csak utána új rendszer - esetleg másik vga // azt mindenki tudja h bc2 elég fura dolgokra képes, de talán van magyarázat arra h miért, nem tudom h miért nem lehet normális supportot csinálni ennek a vacaknak.. Már rég nem itt tartana a játék hanem szvsz codot taposná a porba :))

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák