Új hozzászólás Aktív témák

  • Kakaduku

    senior tag

    válasz Torry #26599 üzenetére

    Bocsi a helyesírási hibáért! :R

    Más: Én is had szóljak hozzá egy kicsit a témához. Ez a cheater-kedéses dolog már nagyon régen tart szerintem, főleg az fps játékoknál. Biztos van pl. stratégiában is ilyen (Age of empire-ben amikor a kódot beírod és egy viper jelenik meg :DDD ), de én nem értem hogy miért jó ez? Ahogy hallottam pénzért lehet az ilyeneket megvenni. Én egy fillért sem adnék érte! Ha valaki azt mondja hogy jó vagyok (amit nem nagyon szoktak mondani, inkább csak annyit hogy NOOB) akkor legalább büszke lehetek magamra, hogy igen, ezt én értem el egyes egyedül nem pedig egy program rángatta a fegyveremet.
    Sajnos nem lehet teljesen visszaszorítani ezeket az embereket, sajnos és szerintem nagyon nehéz megmondani hogy valaki csal vagy sem. 100%-ra csak akkor lehetne mondani hogy csaló, ha odaülsz mellé és a szemed előtt játszik, ami nem nagyon lehetséges, bár lehet hogy a BF3, már olyan lesz hogy megrendeled a játékot és a game mellé kapsz egy ea-s embert is aki beköltözik hozzád és figyeli hogy hogyan játszol. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák