Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz BalaNce87 #22843 üzenetére

    at4 kis körben csinál nagy pusztítást, míg cg nagyobban picit kisebbet, pont ezért jó az at4 tankok ellen, ill az rpg..

    volt egy olyan lövésem m1el h atakama A pontját foglalta a heli, én meg fejen lőttem a pilótát és kiesett a gépből :DDD azt elkötöttem a leesett helit ;] +voltam sc szerón is csak az atm akna kedvéért, és igen trágya a spot... persze még mindig, +a sebzés is! nekem 3-4golyó elég volt a másikba meg 30 nem... pont ezért hanyagolom inkább... az a halálom mikor sok láma van a csapatban és képtelenek a csapatjátékra! semmi csapatmunka és úgy legyalulják a föld felszínéről a csapatomat mint annak a rendje... semmi trace... mikor kérem h a járműveket folyamatosan traceljék be, de egyeseknek ez is sok, akkor elviszi a helit lövész nélkül :C persze 5másodperc alatt meghal az állat, + olyan squadtársra termek be aki nem fedezékben mozog és mikor bejövök én halok meg 1.nek! ... na pont az ilyen embereknek való a cod sorozat bármely része! ahol csak lőni kell és darálni agy nélkül :U (ne vegye senki sem sértésnek, de kb ez van.. ez a legfőbb különbség a 2 játék között, a csapatmunka és összhang, mert hiába jó az ember ha low emberekkel szarra sem megy, nem tudják lefedezni a területet, arra képtelenek h háttértüzet biztosítsanak, fedezzenek... ésatöbbi)

    am mostmár igazán jöhetnének az új mapok! :(((

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák