Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Gonz0 #19052 üzenetére

    Hát a játékról kéne beszélni nem fontos hozzászólni mindig valamit, kérdéseket kell feltenni vagy megbeszélni hogy mikor ér rá és együtt játszani ilyesmik, mert ez nem a játékról szól hanem a ph szerveréről aminek semmi köze a játékban történtekhez. Csak ha már lett külön létrehozva off részlege a ph szervernek ott kéne a szerver dolgait megbeszélni, hiszen ezért lett létrehozva. Igazából nekem mind1 csak ha feljövök, állandóan a szerverről megy a vita meg a szabályokról stb, ami az adminokon kivül senkit nem érdekel, unalmas ezt hallgatni. A szábolyokról meg megy a vita amióta lett a sniper korlátozás... (ami nem hülyeség de nem igazán értem hogy ha én vagyok az egyetlen sniper aztán megöl azzal az indokkal hogy már van 4 sniper miközbe én már a játék elején beálltam). Ezt a játékba kellett volna beleépíteni és nem ilyen szar admin programmal ügyködni.
    Ha megnézed más multis játék fórumát, ott nem ilyenről megy a duma 0-24-be. Javaslatok jöhetnek a szerverrel kapcsolatban, de hogy mindig a szerver legyen a téma és nincs valami más akkor nem kell beírni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák