Új hozzászólás Aktív témák

  • wayneso

    csendes tag

    válasz gabipaci #17329 üzenetére

    Igazad van nincs screen shot , valószínűleg azért mert egy szar szemét hazug alak vagyok aki csak meg akar rágalmazni.Játszani kikapcsolódáskép szoktam és és nem azért hogy májer frag moviekal kápráztassam el a közösségi oldalak tagjait, éppen ezért nem veszek fel semmit de még csak screenshotot se csinálok, ezeket meghagyom azoknak akiknek az a legfontosabb az életben hogy milyen statot produkálnak.Döbbenet de már rájöttem hogy rossz helyen szóltam.Ki gondolná hogy PH szerver és a PH fórum különböző lenne megnyilvánulásában.Tudom mi az a betyár becsület úgy hogy védd csak magatokat ( még igazad is van hogy kiálsz a társad mellett ), de ameddig nem gyomláljátok ki az olyanokat közületek akik ilyet megtesznek addig ti is csak egy szerver vagytok a sok közül.A jó admin nem csak betartatja a szabályokat hanem magára nézve kötelezőnek is tartja pláne ha ő írta azokat.Aki pedig megszegi annak azon kéne inkább elgondolkodni hogy az ő privát megnyilvánulásából ítélik meg az egész társaságot ( klánt, közösséget ).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák