Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Engem már ez a jcsr-es non-stop sírás kiborít... :(
    Sírnak a CG-ért ami jogos lenne, (én is szólok érte) ha nem lőnének a másik oldalon is CG-vel emberre. Szóljanak mit bánom én, de az hogy a kib@szott üzenőfal másodpercenként felugrik a sírásuk miatt, ez már kicsit sok...
    Az hogy én sírok, az oké, mert nem vagyok profi. De ők ugye pro-k, és nem értem miért fáj neki ha a 2-3 K/D arányába belecsúszik 1-2 CG-s találat. Ha 1x-1x eltalál egy CG még én se sírok érte, mert belefér, pedig ma pl. csapnivalóan szarul ment ami a K/D arányt illeti, bár párszor így is győztünk. Ha látom, hogy 3x-4x u.a. a tag lő le CG-vel, akkor viszont szóvá teszem.
    KL_atya is minden körben megjegyzi milyen szar lett a játék a patch óta... :( Baromi unalmas. Ha szar lett és számára ennyire elviselhetetlen, akkor ne játsszon. Mert az hogy naponta 88x beírja, attól még jobb nem lesz.
    Nem szimpatikus a hozzáállásuk sem, túl nagy az arcuk. Volt hogy Squad-ban valamelyiket kérdeztem (ha már ugye pro klánról van szó), milyen taktika legyen, mondjon valamit, hogy mi is tanuljunk valami stratégiát. Még csak válaszra sem méltatott.
    De nem értem, ha ennyire jók, és ennyire nem segítőkészek, ill. ennyire sok a gondjuk a PH1-es szeróval akkor minek jönnek hozzánk játszani nap mint nap??? :U :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák