Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    A helyzet az...hogy még én is sok mindent nem tudok, és sok minden nem úgy működik ahogy szeretném. Pl. azt se tudom ha lőszert vagy medic-et keresnek akkor ki az, akihez mennem kell, és hova menjek. No és persze ebből adódik, hogy én hogy tudok medic-et vagy lőszerest hívni, és hogy fognak megtalálni. :U A medic pack működése se teljesen világos. Simán fölé kell állni ahogy a lőszeres doboznál is?
    A másik amit észrevettem, hogy van GOL távcsövesem, és a hozzá való 12x scope + magnum lőszer, de ezzel se lehet egyenesen lőni. Pöcsöm kivan. :( Rohadtul nem reális, hogy durván 500-700m távolságból egy komoly puskánál ilyen lövedék esés legyen. Halkan jegyzem meg, egy átlagos mesterlövész puskánál 1700-2000m-re is pontos célzott lövést lehet leadni, és nem úgy kell célozni hogy fölé célzol fasz tudja mennyivel. :F Az sem teljesen világos, hogy valami megoldás tuti van erre, mert érdekes módon, engem futtában is ki tudnak szedni GOL-lal. Volt olyan hogy nem voltak rámfordulva, de szinte ahogy becélzott már jött is a fejes...nem értem, hogy egy futó katonánál ahol még előre is kel célozni, hogy tudnak fejest adni, mert ehhez nem csak elé kell lőni, hanem fölé is a lövedék esés miatt. Én ugyanezt nem tudom végrehajtani. Még álló célpontnál is szöszmötölnöm kell, amíg kb. megsaccolom menyivel lőjjek fölé, és még így is sokszor csak sebzés, vagy fölé lövök. Valaki kiokíthatna hogy kell ezekkel lőni, és mi a titka. Mert a gépkarabélyok pontosan lőnek nagy távolságra is, és nincs lövedékesés, ami nagyon nem reális...pl. a medic fegyverei. Crysis Wars-ot hardcore gamer szinten toltuk 1-2 PH-s taggal, de ott nem volt ilyen gond. Volt GAUSS fegyver, ami részecskegyorsítós sniper gun, olyasmi mint a BC2-ben a távcsöves puska, de ott nem volt ilyen fölé célzás nagy távolságból se. Így aki jól nyomta az osztotta a fejeseket. Szerettem ezt a fegyót, futó ellenfél se volt gond, ezért is bosszankodom emiatt a fölé lövöldözés miatt, mert itt egyszerűen nem akar menni. :( Nagyon tetszik a játék, de a fegyverek pontos lemodellezését és tulajdonságait nem kicsit kúrták el...hanem nagyon. E miatt sokat bosszankodom, és ha nem javítanak ezen, sanszos, hogy jobb híjján visszatérek Crysis 2-ig a már megunt Crysis Wars-hoz, ha nem tudok megtanulni arcade szinten lőni. Ez pont olyan mint aki szimulátorhoz van szokva (pl. iRacing), azt hiába ülteted le bármelyik NFS elé, sosem fogja tudni megszokni. Nah..ezt most én is így érzem eddig sajnos. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák