Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Sz. Géza #17692 üzenetére

    Ugyan ezt érzem évek óta egy "hajókában" (WoWs)...
    És ha kérdőre vonod a balfaszságát, vagy többükét jönnek a már betanult szöveggel: this is for fun, just a game dude calm down stb stb..
    Manapság sok PvP játékban nem a taktika, korrekt, küzdelmes győzelem a cél... feljön, bóklászik, lövöldözik, bonyolult perpkekkel Ő nem szarakodik.. jólvan az, RACE, GO... rányom... azt sem tudja milyen rendezvényen van...
    Más generáció ez már sajnos... A veteránabbak meg... kipróbálják, és könnyes szemmel tovább állnak, vagy maradnak és még küzdenek... Vagy már abszolúte nincs idejük leülni gép elé.

    Régen, mikor elkezdtem a BF3-at, folyamat azzal toltam. Mert fejlődni akartam, mert voltak olyan mapok, amik az assaultoknak kedveztek, a játékosbázis is más volt... Meg persze a klánság, haverok stb stb...

    Sajnálom nagyon, de ez van... Nem is nagyon akarok belemenni az összehasonlításba vagy bárkinek a statjába... Hiányosságok, amik BF3-4 idején működtek szerver szinten..
    Én vagyok LVL 91 ca 90 órával...(nemtudom megnézni, mikor vettem a játékot) Voltak időszakok, mikor offoltam huzamosabb időre...

    Nekem az új map nagyon bejött, volt is egy időszak, olyan 11-dél körül, mikor élvezetes volt a gém, föleg hét közben... Ment az ide-oda dolog,... Eljött a délután, kora este és onnantól a copóroller... Spanw, Died... folyamatosdan... Srác zárt ilyen 97/3-as körrel... Szoktam nézni külf sztrímereket, "HÁTHA VOLNA MÉG MIT TANULNOM" címszóval.... Sokuk ugyanúgy beleszalad a leütésesbe...

    Szal nagyvonalakban leírtam a "kék az ég, a fű zöld" teóriát. Csakhogy lássuk, Én mit látok a monitor mögül a BF2042-vel (és pár shooter PvP-vel kapcsolatban)

    Remélem változtatnak rajta, vagy ak övetkező Béefen... Nemtudom... MAradok 70-30 read only inkább.. Nem véletlen :R

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák