Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz fogirobi #23208 üzenetére

    nem nem tudtam, hanem neked nem fogok válaszolni ;)
    a kettő között van egy hangyafasznyi különbség
    de az is lehet, hogy több
    az anyucis szöveget meddig erőlteted, mert már nem tudom eldönteni, hogy unalmas vagy szánalmas
    tipik olyan emberek jönnek ilyenekkel akiknek 20 éves korukig tolták alájuk a játékokat dögivel, majd az 1. játék saját pénzből való megvétele után nagy jampik lettek

    (#23209) Plezs21: értsd jól :)
    mint példát hoztam fel a pdw-t nevezzük bárminek akkor..
    és senki nem mondta, hogy annyira legyen a vonal mögött :) lehet előre haladni a csapattal, de aki alapból úgy megy fel, hogy kempel annak tök mindegy

    (#23210) Stunts666 szerintem akkor sem így kéne mozgásra bírni a recon, hogy minden szart megkap :)
    rakéta, c4.. mi lesz a következő a világmegsemmisítő gomb a pálya közepén amit csak a recon tud aktiválni?

    #23214) Plezs21 értsd jól: úgy, mint ne pdwnek nevezzük el a fegyver csoportot amit tud használni a recon, hanem másnak -.-"
    mit fogirobiskodsz itt?
    a recon kaszt továbbra sem jó szerintem ezzel a hozzáállással, hogy tipik "sniper" fegyveren kívül mindent tud szinte használni meg akkor ott van a c4 meg roketta..

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Új hozzászólás Aktív témák