Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz kisza25 #18040 üzenetére

    Mostanában, ha egyedül tolom, meg a többiekkel se megyünk 64-es szerverre, mert crashel, majd ha helyrehozzák megyünk. Addig én Flood Zone-ra járok IFV-zni :D Jobban adja mint a tankozás, főleg ezen a mapon, van két enemy IFV, az nem okoz gondot, egy scout heli, attól sem ijedek meg nagyon... úgyhogy mondhatni bejövős :D
    Bírom a Paracel Stormot is, hajókázni, meg a Lancang Damot, de azt csak 64esben, tankozni jót lehet rajta.

    (#18046) K_mester: Tegnap egy telepített rakétával medicként szétszedtem egy IFV-t. Elhajigáltam jobbra a gránátot, elfordult arra, én meg másik irányból beletoltam a rakétát, ezt még eljátszottuk kétszer, utána jobbnak látta lelépni, akkor meg a hátuljába kapta, mire odaértek a srácok engineer, meg support, már enyém volt a pont. :D Hainan Resort "A" pontnál.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák