Új hozzászólás Aktív témák

  • gali777

    őstag

    válasz Sheldon #6531 üzenetére

    ...és nagy valószínűséggel lelövik megint azt a 3 embert... Most komolyan ennyire fontos az a párszáz pont?

    A többi kaszt nem mozgatott meg, hát nem tudom, hogy assaultal mit tudsz kezdeni egy cqlarge-on.

    Innentől nem neked szól :D én engineeren kívűl nem is engednék más kasztot komolyabb járművekbe, maximum csak gunnernek, de oda se minden esetben. Bírom amikor odállnak várni a helit assault-tal meg supporttal... Aztán az első találatnál elhagyják a "süllyedő hajót"...

    Múltkor is 2 gyökér supportként vártak a helire, beszálltam erre tele c4-ezték, amikor szálltam fel meg beborítottak a robbanással. (Ó hát ezek után külön öröm az ilyeneknek tönkre tenni a körét :D) Megkérdeztem, hogy mégis mi a p*csát akarnak kezdeni supportként a helivel. Max pár percig bírnának életben maradni úgyis.. Mondom nekik ezek után már azért se engedem, hogy ők vigyék el... Jött a válasz, hogy ők nem is akarnak repülni... Azért, csak sikerült mindig felrobbantaniuk a helit c4-el. Az ilyeneket olyan szívesen pofán rúgnám... Meguntam, átálltam ellenük, le lettek lőve párszor jettel aztán már kotródtak is...

Új hozzászólás Aktív témák