Új hozzászólás Aktív témák

  • Firkavadasz

    tag

    válasz MadgoatLOLZ #12824 üzenetére

    Még én is le szoktam csalózni minden második embert ha ideges vagyok, úgyhogy azért mert valaki aztmondja rá hogy csaló nem feltétlen az. :D

    Ezt a magad nevében nyilatkozz, az enyémben ne ha kérhetem, mellesleg nem érdekel a véleményed én ha dühös vagyok kilépek, és megyek ki a levegőre medencézni.
    Nem voltál a szerveren, szóval nem tudhattad azt, mi volt ott.
    Ő maga is bevallotta, hogy csal, sőt, még honlapot is adott. Jó mi? Ez még nem semmi: Kilépett kb. 15 percre, lassan a vége felé bejött ismét, tehát a pontjai lenullázódtak, majd mikor már mindenkinek volt jó elég pontja fogta, és beelőzött engem sőt, elég sok mindenkit pedig 10k fölötti pontjaink voltak..

    Azt mellesleg hozzá kell tenni, nem minden ember egyforma ésszel rendelkezik. Van aki csal, van aki nem.
    Aki csal az csinálhatja barom módjára, hamar lebukik. De aki ésszel nyomja, okosan használja az nem biztos.

    devilinsid3: Vééégre valami amiben egyet értünk. Mégsem vagy te oly reménytelen :D :C :C

    [ Szerkesztve ]

    A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

Új hozzászólás Aktív témák