Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz madgie #28412 üzenetére

    :D akkor azt hanyagoljuk...

    Mai téma:
    Sgt. DeepBlue nevű sráccal, talán pont pH!-s asszem, lényegtelen, fent voltunk egy Métrós mapon, talán már éppen Baserape ment, lőttük a bankot. Nem tudom, hogy akkor jött-e, vagy már ott volt az arc, de bekapcsolta a szarját és kíméletlenül lekaszált mindenkit 231/6-os statnál fordult a kocka, ugyanis mi szorultunk vissza a barlangba.
    Nah és ekkor jött az érdekes téma, ugyanis még mindig láttam hogy az arc milliókat öl, de a killjéhez nem adódott hozzá :( Megnéztem az adatlapját is, de nincsen rajta semmi érdekes :W Battlereport viszont nincsen :Y :W
    Egyszóval katasztrófa, így jelenteni se lehet, hiszen nincsen bizonyíték hogy aimos lett volna. Ráadáaul SAS1-es volt. SPMje 650 körül mozgott... ügyesen csinálta :W Rohadék :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • cellpeti

    veterán

    válasz madgie #28412 üzenetére

    na azért túlzásokba ne essünk, én sokat használtam akkor a javelint, mikor feloldottam. Hát 1 lövésből max akkor lövi ki a tankot, ha már ég, meg van neki talán 20%. Egy 100os tankot az életbe nem lősz ki 1db javelin rakétával.(bosszantó, hogy kevés hozzá a rakéta, RPG mellé adnak 9db! rakétát emellé meg 5-t talán :W )

    Soflam hányas szinttől jár? :U

    [ Szerkesztve ]

    Tigris, tigris, csóvafény...

Aktív témák