Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz HS 2142 #10127 üzenetére

    kábé nem maradsz le semmiről...Én ma 1 körre mentem fel Föcsök-höz,de rekordot döntöttem a laggolásban is+abban is,hogy 1 körön belül 3x fagyott ki ez a vacak,legutoljára a Victory feliratnál ;] Szóval a napi mazochizmusból ennyi elég is volt,igazán jöhetne némi patch,nagyon átverésszagú ez a béta,mertha javítanák a gémet,csak frissítenék,tippem szerint már aranylemezen van mondjuk,csak etetés+a webes rész tesztje folyik már csak maximum.Löktek valami régi változatot és kész,még lehet,hogy direkt rontották el itt-ott,kinézem belőlük,kis extra pénz a zsebbe,hogy olyan legyen,amihez új hardver kell(nagy üzlet ám ez így karácsony előtt,főleghogy a konkurencia nem fog extra gépet igényelni),meghát megszokják ezt így az emberek,aztán majd lehet írni a 10pontos teszteket,milyen jól megcsinálták a béta óta,milyen jó gém,a beta nélkül lehet több hibája jönne majd ki a tesztekben,ha csak élesben jönne és kész.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák