Keresés

Aktív témák

  • asimov

    aktív tag

    válasz Shalala #3045 üzenetére

    Én anyázok érte... :(( ;)

    ''Two intelligent species live on Earth: Humans and Hungarians.'' (Isaac Asimov); -=SoG=-Khabbas

  • kBagyula

    senior tag

    válasz Shalala #3045 üzenetére

    ...én akkor anyázok amikor már épp a torkomba nem sz**ik az ellen. Fordított esetben kicsit hátrébb maradok inkább, és onnan lövöm őket. De mindig van kiút, ha elég kreatívak. A helikopterrel való basecampet meg gyűlölöm egyenesen.

  • Allien

    veterán

    válasz Shalala #3045 üzenetére

    Én kicsit külömbözök klánunk tagjaitól, de alapban én is elutasítom a bc-t. Már warron. Csak úgy, szerveren még el tudom viselni, ha az nem CSALÁSSAL párosul. Tehát, pl. volt olyan, hogy felléptünk páran egy magyar ranked szerverre, ahol a magyar ''elit'' klán tagjai is képviseltették magukat. A mi szakaszunk kevés, hogy egy egész sereggel felvehesse a harcot, és a mi oldalunkon elég sok inaktív emberke rohangált (vagy nem tudom, mi a fenét csináltak nulla pontokkal). Így nem volt kétséges, hogy beszorítottak az alapra minket. Ez még hagyján, de volt két repülősük, akik érdekes módon öröklöszeresek voltak, mert egyszer sem láttam őket a saját repterükre visszaszálni lőszert vételezni. Viszont minden fordulónál bombáztak.:DDD Sajnos, nem láttam át az egész ''sereget'', tehát nem tudom, hogy a többi katona társam mit tett. Azt tudom, hogy ennek ellenére sokáig életben maradtam, sőt, a fixen telepített légvédelmi rakettát rendszeressen használni is tudtam (ahogyan átment felettem a gép, ültem bele, de ahogyan kilőttem a rakétákat, azonnal száltam is ki belőle). Ennek ellenére, még füst sem szált fel belőlük (ez bug is lehetett, mert kevesebbet sebzett még akkor, 1,3-s peccsel). Helijük is beszált, arra is lövöldöztem, de a 4. sorozat után már meghaltam. Ennek ellenére ez már füstölt is.:DDD
    Csakhogy, ez nem játék, és nem lehet semmiképpen dicsőség! :( repülő-, repülő ellen, heli-, heli ellen-, tank-, tank ellen még elmegy, illetve, gyalogsági egységek csatája rendben van, de a tömegmészárlást a való világban is elitélik! Márpedig, aki éppen ''éled'', az még fegyvertelennek kellene minősíteni. Az, hogy a bc-t ''engedélyezi'' a rendszer, az a rendszer hibája. Mint 1000+1 golog, amit sikeressen meg tudtak oldani a DC-ben, de ide mégsem hozták át.:(((

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák