Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz FollowTheORI #24101 üzenetére

    Áh, a figyelmeztetést olvasva hittem azt, hogy ez az oka a leállásnak:

    "Thus, Battlefield 1 Multiplayer will experience intermittent disconnects, as noted by platform and times below:"

    Láttam ezt a Premium Friends-et, de valahogy mindig olyankor voltam fent, amikor senki sem volt online a barátok közül. IRL barátom meg nincsnen aki játszik, csak PH-n meg egyéb helyeken összeszedett X-One-osok.

    Még gondolkozok rajta, mert elvagyok a jelenlegi pályákkal is. Már megvannak a kedvencek, ahol jól tudok aratni (Suez, Ballroom Blitz, Monte Grappa bizonyos részei), de ahol kilómétereket kell rohangásznin 1-1 flag között az kiakaszt (mint pl. Amiens ahol még scout-al sem lehet leülni).

    Ha meg már nagy pálya, legalább legyen rajta egy pont, ahonnan Sniperral be lehet lőni az egészet.

    De a Vaux-ra nagyon fáj a fogam...

    Szerk:
    Mondjuk ha azt nézem, hogy a Premium Pass-ba beletartozik az In the Name of the Star, a Turning Tides és az Apocalypse is, ráadásul 2 héttel korább már ki lehet próbálni akkor azért nem tűnik olyan rossz árnak..., nem?

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák