Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz medvezsolt #219 üzenetére

    jaja, steamen vettem meg, aztán kapásból neki is álltam tölteni, kb 15 órát játszottam vele, a héten nem nagyon tudok mert du's vagyok,

    (#221) Vistaboy addig kell nyomva tartani a cuccot míg oda nem érsz, akkor elkezd vele tökölni és ezalatt zölden befogja a fegyverét valami ikon, ekkor kell behúzni neki egy baromi nagyot :)

    (#223) Cybertrone véletlen nem virágboltival játszol? azoknál szokott ilyen előfordulni :)

    (#226) Cybertrone kiszabadítottad az embereket, abban a nagy teremben ahol van a cápa meg a sok víz, onnan 3 fele tudsz menni... ha jól emlékszem - ha balra mész akkor fagy fele mész, ha jobbra akkor pedig abba a terembe ahol a ruha van... baromira nem lehet eltéveszteni szvsz a 2 helységet - én először mentem jobbra, aztán meg balra, fagy felé, kiszedtem a ketrecéből, beszéltem vele, mondtam neki h elhozom neki a ruhát ha segít az ellenszert megszerezni/megcsinálni amivel a Joker megfertőzte, ok ekkor mentem a középső - velem szemben lévő ajtón be, ahol lesz a pingvin is.. mivel láttam h nem tudok semmi sem csinálni a fegyverrel szemben így a ruhájához vitt a "sztori" mivel még Batman is mondja hogy van a Fagy ruhájában egy modul ami tudja blokkolni a fegyvereket bizonyos távolságból... ekkor törte be az üveget és vette ki a chipet és használta fel valami fegyveréhez, majd vissza a pingvinhez blokkolni és jól pofánverni :DDD

    ... végére értem a hszeknek, látom meglett :)

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák