Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Bjørgersson #1095 üzenetére

    a swappolás annyit jelent h tölt a hddről a program (pl.) játék közben, ez akkor lehetséges ha elfogy a ramod és virtuális memóriába (swap file) rakja bele a dolgokat, a másik lehetséges dolog h töredezett a winyó és nem győzi keresgélni magának a játék fájlokat (ahogy tölti be, időről időre magának a textúra fájlokat és a többit)

    amit még el tudok képzelni (talán) hogy a gépben sok a winyó és belassul tőle, nekem van benne 4 db, és szinte csak a WD hddknél vettem észre pl, ha nézek egy filmet akkor néha még az is elkezd akadozni, hogy ez mitől lehet nem tudom (csak tipp a sok hddre), de lehet nálad is valami ilyesmi van (ez a jelenség megfogja az egész gépet is ráadásul, mint mikor nyomtat az ember és a nyomtató fogja a procit). a fura még az hogy mikor teljesen üres volt a partíció is előjött a dolog, nem tudom elképzelni mitől lehet - lehet a 4 db hdd, az is lehet h ezek a b3as sata vezérlők még mindig nem tökéletesek... megnéztem aida64 el a hdd infókat és fura de a WD hddknél nem írja a winyó tulajdonságokat lehet h ez gyártó függő - minden esetre fura, samuknál írja

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák