Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz polonic #211 üzenetére

    van a faltól falig drótkötélnek egy fejlesztése, kilövöd, mikor ott vagy a kereszteződésben, akkor jobb egérrel kattolva lelassul az egész csúszás dolog a kötélen, majd bal egérrel meg a kijelölt új irányba kell kilőni ismét az "új" faltól falig kötelet - itt még nekem nem volt meg uh szívtam vele picit :D azt úgy csináltam meg hogy a sarokra lőttem ki a kötelet, majd azzal a karom szerű valamivel (nem tudom perpill a nevét) amivel a vízköpőkre ill magasabb helyekre felszökken, azzal meg gyorsan megfogtam a túlsó perem szélét.. :D épphogy a vízből rántotta ki de meglett... néztem is h ezt most komolyan így kellett volna megoldani :DDD és utána csináltam meg azt az upgradet... amúgy visszafele picit el voltam tévedve... de kijutottam :)

    azt a riddler feladványt én is próbáltam

    "What number comes after 3 when the night falls?"

    elég muris, de elvileg ehhez is egy fejlesztés kell, méghozzá Mr Fagynak egy fagyasztó gránátja - nekem még nincs meg csak neten olvastam utána, mert ez engemet is érdekelt, kár h akkor nyomták be ezt a küldetést mikor még meg sincsenek a fejlesztések... annyi feladatot ad hogy nem tudja az ember merre induljon el.. vagyis valószínű h ők azt gondolták h az ember csinálja a melléküldetéseket :) és addigra meglesz a fejlesztés (amúgy több ilyen riddler ? is van ami gőz mögött van, azon agyaltam sokszor h mivel lehetne kicselezni, batclawwal lehúzni a cső fedelét, batarangal, ledobni, esetleg átcsúszni alatta :)

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák