Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghostie

    tag

    válasz zeon.hu #1541 üzenetére

    Írták, hogy a vámolás miatt miatt kérik ezt.
    Bár ezt annyira nem értem, mivel elvileg nekik nem kellene vámot fizetni rá mivel visszaküldött termékről van szó (CN23-as nyomtatványt tervezek vele küldeni).
    Viszont nekem származhat problémám belőle ha nem a valóságot írom rá:
    - Ha valami gond lesz, elveszik a Paypal nem fog segíteni (bár a Banggood állítja hogy ők viszont megtérítik minden káromat)
    - Ha itthon vám elé kerül a tablet amikor visszajön a javításról, akkor sem jó ötlet egy más termékről és más összegről szóló feladási bizonylatot bemutatni

    Ha viszont nem teszem meg amit kérnek, akkor lehet hogy a hozzáállásuk sem lesz túl jó az ügyhöz, illetve ha ők mp4 lejátszót írnak rá akkor a bejövő vámnál furcsa lesz hogy én viszont nem azt küldtem ki javításra

    A fentiek miatt erősen gondolkodom, hogy mit lenne célszerű tenni.

    Még egy érdekesség: Rákerestem arra a szövegre pontosan amit az emailben volt: " Please mark it as MP4 player with a low value (USD20) to avoid customs clearance.", viszont csak egy spanyol nyelvű találat volt.. szóval vagy nem olyan gyakori ez a kérés vagy egyszerűen az emberek nem csinálnak belőle problémát és így adják fel.

Új hozzászólás Aktív témák