Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JulianSinulf

    senior tag

    válasz Tomika75 #1092 üzenetére

    Igen, ezzel én is így vagyok.
    A jegyekre adott válaszukhoz általában kell 2-3 munkanap.
    Majd hétfőn vagy kedden talán kiderül, hogy segítenek és küldenek új műanyagot és kábelt vagy tényleg adnak valami kompenzációt. Megemlítettem, hogy eladásnál az olvadás azért elég nagy hátrány.
    Viszont az is biztos, hogy nem szeretném kicserélni. Nyomtatásba úgy nézem nem szól bele. A kicseréléséhez meg le kell építeni róla az elektronikát és még ki tudja, mit kell szétszedni.
    Ma is nyomtattam. Nem volt gond.

    A Miklós féle áttekercselővel nálam nem stimmel valami. Megvágtam a Prusa tekercs közepét, így 66 mm széles lett. Kellett nyomtatnom középre igazító korongot az áttekercseléshez. Volt egy döglött akkus csavarozóm, abból kiszedtem a motort, csináltam hozzá állványt és ráillesztettem az áttekercselőre.
    Egy rövid ideig egész jól ment, aztán egyszerűen nem akart. Mintha szorulna valami. De kézzel a tekercset tekerve simán megy. Viszont a motorral nem tudtam ismét működésre bírni. A múltkor is pont ez volt, csak a fúrót csavarta ki a kezemből. Most meg egyszerűen megállította a motort. Hiába próbálom a tekercset tekerni, hogy segítsek a motornak, de semmi. Szorul az egész. A motort meg annyira nem akarom nyektetni, nehogy leégjen.

Új hozzászólás Aktív témák